| dulc3'maria a întrebat:

Am decis sa nu mai imi iau hamster si sa imi iau un porcusor de guineea.Am inteles ca are unele avantaje.este adevarat? Este mult mai bland decat hamsterul? In sensul ca nu musca? Traieste mai mult decat hamsterul? Daca da cat? Cat de mare creste un porcusor de guineea? Si ce rasa de porcusor sa iau sa nu aiba asa de mult par pentru ca nu vreau sa lase par si nu suport parul ala mare la ei parca sunt latosilaughingIn rest stiu ca trebuie facut curatenie mai des asta nu conteaza.astept raspunsuri msslove struck

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aici detalii despre purcelus http://www.animalutze.com/articole/argumente-crestere-cobai.php