| anonim_4396 a întrebat:

Este bun meiul incoltit adica crescut, este la fel ca iarba, eu ii dadeam mereu la papagalul meu perus si nu am avut probleme cu papagalu adica el manca aceea mancare dar nu era incoltita, manca doar semintele(roadele de la iarba aia, adica de la meiul incoltit de unde provine) este baza de hranire, este bun meiul incoltit la papagal? Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| xKaяikatuяix a răspuns:

`Buna happy
Pai daca papagalul tau nu s-a inbolnavit inca insemna ca ii bunwinking.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine! eu am intrebat doar de curiozitate sa vad daca este bun. Ms!