| anonim_4396 a întrebat:

Salut eu am o ferma de veverite siberiene, degu si sinsila puteti sa imi puneti orce intrebare.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ChrissD a răspuns:

Eu le hranesc cu nuci si alune, dar le cumpar mancare speciala scoiatori sau meniu.

| ChrissD a răspuns:

Nu vand inca veverite de oare ce sunt foarte mici si sinsila poate muri la 2 ani de oare ce primeste mancare prea multa sau poate muri din cauza unei boli la plaman sau la cap sau poate raci si muri.

| bufnita1 a răspuns (pentru ChrissD):

Sunt si eu interesata de o pereche (shinshila) pretul il negociem.....imi puteti laa mesengerul pentru a discuta mai multe? XD

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Oh,ce dragut! De unde esti? Mor dupa sinsila.
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi dai si mie una laughinglaughing? :-X :-x :-X cu ce le hranesti? exista mancare seciala pentru ele? sunt curioasa...

| DraghiciStefania a răspuns:

Buna am si eu o veverita siberiana baiat, de catva timp a inceput sa-i cada putin par pe la incheieturi! Crezi ca este bolnav? Spune-mi unrgent!