| Nicky06 a întrebat:

Am o veverita Degu si vrea din rasputeri sa iasa din cusca, de ce? Daca nu stiti raspunsu dar aveti/ ati avut veverite Degu sau veverite asemanatoare, spuneti-mi,, informatii" din propria voastra experienta, orice, chiar daca e mic si nesemnificativ, chiar si ce ii place sa manance, ce asternut folositi... Cat mai repede.

4 răspunsuri:
| Mamarutele a răspuns:

Poate nu are destul loc. Cred ca ar vrea sa se catere intr-un copac, sa manance alune... Sa nu stea numai in cusca. Sa aibe mult spatiu.

| stoica1 a răspuns:

La o anumita pe animale le cheama salbaticia poate asta se intampla cu veverita ta.

| frumusica97my a răspuns:

Du-o la un doctor veterinar!laughingrolling on the floor

| hapericon a răspuns:

Pune-i niste ziare si un copacel mic in care sa se catere si niste alune de padure.