| Dadu1997 a întrebat:

Salut, eu sunt Darius și va implor sa imi răspundeți la următoarea intrebare: Unde pot invata dresaj pentru caini utilitari?
Am incercat din greu sa gasesc un răspuns concret la această întrebare, dar fara nici un rezultat satisfăcător de acea m-am motivat sa intreb comunitatea TPU.
Ma ajuta orice răspuns, obiectivul meu principal este sa invat într-o scoala specializată si acreditată în acest domeniu.
Vă multumesc.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/2ExvITK