| Sorinlelele a întrebat:

Salut! Iepurele meu adult este foarte bolnav, s-a deranjat la stomac, cineva din familia mea i-a dat ieri foarte mult varza și multe coji de cartofi, care eu nu i-am dat asa ceva pana acum. Sta întins jos și a slăbit, pot sa ii dau ceva, poate scăpa?

4 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

La veterinar ar trebui sa mergi cu el. Sa ii dea ceva tratament pentru stomac.

| eanadandre a răspuns:

E grav, din cauza la varza aia poate muri.Asa a făcut și tata, du-te repede la o farmacie/veterinară și explicile pentru a da-i rapid niste medicamente

| Ionut123987 a răspuns:

Tocăniță! Găsești rețete destule pe internet

| AndreiAlexandrescu12455 a răspuns:

O vizita la medic pentru un tratament e cel mai indicat. Acasa nu prea puteti face ceva