| Kristinake a întrebat:

Salut, ieri mi-am luat un pechenez, il am de acum a 2 zi, si e foarte trist, nu se joaca, doarme, am incercat un pic sa-l dresez nu se primeste, doar ma linge pe maini... sad Ce pot face in legatura cu asta? Afara cand am incercat sa iesim dimineata trebuia eu sa-l trag de lesa, insa era mizerie si posomorat. Un pic l-am invatat sa nu-si faca treburile prin casa.Are 5 luni ce alte activitati mai stiti? E baiat.

5 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Adică cel de vineri! big grin Tu vrei într-o săptămân să facă la oliţă, să fie vesel, să adulmece infractorul, să aducă vânatul!?!? Fii mai răbdătoare că-n 3 zile nici nu ştie unde se află!

| Pufarinee a răspuns:

Pai e mic si trebuie sa doarma si nu sa obisnuit sa mearga cu lesa funda?

| bela8542 a răspuns:

Pai poate a crescut alaturi catel si ii simte lipsa.

| Vaneessaa1997 a răspuns:

Da poate e bolnav dar pana nu se acomodeaza nu are chef de nimic mai asteapta putin cu el o sa isi revina nu iti fa griji dar ca sa te asiguri ca nu are nimic poti sa il duci la veterinar. funda?big grinhappy

| asdbena a răspuns:

Poate e bolnav.Du-l la veterinar.Bft!