| Cricy a întrebat:

Hey, peste vreo doua-trei luni ma mut la casa si as vrea sa imi mai iau un catel pentru a se juca cu cel actual si da, de ce nu? Vreau un leonberger, stiu ce inseamna un catel mare dat fiind faptul ca am avut mioritici si un dog german si m-am documentat despre acea rasa. Ce parere aveti de ea? Daca ati sau aveti unul, as vrea sa stiu cum se comporta exact.

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Trebuie mult timp, pentru plimbari, mult loc in curte. Are o fire foarte placuta, ar fi bine sa il dresezi pentru paza si protectie.