| GabrielHD a întrebat:

In scurt timp vreau sa-mi achizitionez un perus, ce culoare sa-mi iau happy?

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

Verde,ca-i norocos! laughing
P.S: Mai bine iti cumperi un baiat, ca baietii invata mai repede sa vorbeasca, iar fetele sunt mai fricoase, si greu le castigi increderea!
Si eu am un perus, il cheama Coco! love struck

12 răspunsuri:
| InstinctPr3ciS a răspuns:

Iati unul care iti place tie si iti face placere sa il privesti!
FIECARE CU GUSTURILE LUI!

| Dahliaa a răspuns:

Bună! Eu nu prea știu, pentru că nu am avut niciodată un papagal, pentru că părinților nu le plac păsările în colivie.Alege ce culoare vrei tu, nu n-e întreba pe noi.Ce culoare îți place. Poate culorile pe care ți l-e zicem noi nu îți plac.Succes!

| alexa007 a răspuns:

Cel mai frumos e cel in mai multe nuante..am avut si eu perusi, dar am avut unul galben cu putin verde, acela mi-a placut cel mai multbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru sau galben!

| Amani a răspuns:

Dar de ce nu-ti iei unul rosu vorbitor caci perusii traiesc putin, 2-3 ani happy

| GabrielHD explică (pentru Amani):

Daca sunt ingrijiti cum trebuie pot avea o durata de viata mai lunga de 2-3 ani.

| Amani a răspuns (pentru GabrielHD):

Eu am avut 3 si nu au trait mai mult de 2 ani sad

| Amani a răspuns (pentru GabrielHD):

N-am avut niciodata albastru, doar verde cu galbenwinking

| GabrielHD explică (pentru Amani):

Revin cu informatii cand il voi lua tongue.

| alexfepa2011 a răspuns:

Eu am unul alb albastru verde.ia-ti'l in diferite nuante

| Pufuletss a răspuns:

Ce culoare vrei tu!
Perusul care iti placeil vei vedea acolo si il vei lua cu sigurantawinking

| secertul a răspuns:

Poti alege de aici:)
http://www.latifa.ro/......-undulatus
Mie imi place mult mutatia Cobalt