| TaviComplicat a întrebat:

Ma gandesc sa-mi achizitionez un iPad Air dar nu stiu cu ce culoare sa-l iau. Vreau niste argumente.

3 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Sti man daca iti achizitionezi ceva de la Apple trebuie sa dai bani grei pe un joc bun eu am ipad mini 64 gb si ipad 4 128 gb.dau bani pe jocuri ca n-am ce sa fac.Dar daca vrei ceva pentru jocuri iti iei ceva cu Android ca pe Android poti pirata direct de pe tableta.

| Wulf a răspuns:

Argumente pentru ce?

Pentru a îți oferi argumente în legătură cu această situație este nevoie să te cunoaștem ca persoană în primul rând. Alege ce îți place ție.

| AndreiUrse a răspuns:

E destul de simplu.
Daca iti plac chestiile mai elegante iti iei pe alb, iar daca esti genul mai sportiv si urla barbatul din tine iti iei pe negru. Dar asta nu conteaza atat de mult avand in vedere ca poti sa-ti iei un bumper pe orice culoare vrei tu happy