| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

Iubesc tot ce înseamnă a scrie. Imi place sa caut informatii, sa fiu informat, sa descopar lucruri noi, sa experimentez, sa calatoresc si cel mai mult sa scriu.

Am 17 ani si as dori sa colaborez cu vreo revista sau ceva pentru care sa scriu articole.

Imi puteti recomanda sau da cateva sugestii cu cine as putea incepe o colaborare?

Vreau multe site-uri si bloguri despre jurnalism si jurnalisti.

Merita sa urmez facultatea de Jurnalism? Imi voi gasi mai apoi un job stabil?

4 răspunsuri:
| Bobtotyou7 a răspuns:

Depinde nu mulții reușesc în acest domeniu.

| mirceakitsune a răspuns:

Stai ma cuminte si du te la capsuni ca faci 2000 de euro pe luna

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Jurnalism? Well, distractie placuta l-a luat salariul odata la 3-6 luni sau la... neluat deloc.

| cris54321 a răspuns:

Revista scolii.