| Ionică a întrebat:

La ce va uitati la televizor? Multumesc!

11 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

La Formula1 de vinerea viitoare pana duminica.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, ma uit mereu la el inchis, ca e in camera sau bucatarie. Cand mananc prefer sa ma uit la un documentar.

| Razvan a răspuns:

Tatoo Ink si L. A Ink
Cum se fabrica?
Adevarat sau fals?
Lumea se schimba

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Doar la Discovery, Explorer, National Geographic. Restul: pierdere de timp.

| Lucifer a răspuns:

National Geographic - Universul stiut

| ady2607 a răspuns:

Pe Discovery la orice documentar, la meciuri de fotbal mai importante, stiri, in gura presei-pe antena 2 parca si pe HBO la filme.

| Nita a răspuns:

The Simpson :p si emisiuni de divertisment

| curiosudemine a răspuns:

De fapt nu ma uit la tv...stau si umblu pe tpu.sa mai dau un raspuns.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la muzica adica la eurovizion, concursuri cu intrebar cine stie castiga, reartri drama copii contra parinti, medicale supra vietuitori

| natupeu22 a răspuns:

La imagine

| princ3ss a răspuns:

'teleenciclopedia' (Tvr1);'cireasa de pe tort' si 'uite cine gateste' (prima tv); 'universul stiut' si 'extraterestrii'(national geographic);'te pui cu blondele?' (Antena 1);'In gura presei' (Antena 3); Seinfeld (Pro cinema)
+ filme