| AvalohAlyn a întrebat:

Voi va uitati la televizor? La ce?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Destul de rar, dar ma uit. In general seara (in cursul saptamanii) si in weekend cand sunt meciurile de fotbal. Programele sportive le urmaresc de obicei, dar si cele de muzica cand ma plictisesc.
Tu?

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In televizor mă uit

| milan9 a răspuns:

Fii atent care sunt CONSECINTELE televizorului asupra psihicului uman:

https://www.youtube.com/watch?v=CNwefdWfiSw

| Doub a răspuns:

Ma uit rar. La stiri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Nu-mi spune ca te-ai gandit sa nu mai vorbesti cu mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Acum ce vrei sa fac matanii? Asta e sunt sincer. Asa am incercat sa fiu in acel moment. Nu ma condamna.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te condamn.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Deci vorbesti cu mine?

| MskDesign a răspuns:

Bineinteles ca ma uit, la discovery sience si realitatea tv.

| suffarstar a răspuns:

Ma mai uit cateodata la el cand e stins. laughing
In general la Discovery si Animal Planet.

| mont a răspuns:

Nu ma uit, nu imi place televizorul, nu am tv de ani buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uitam. La politica. Acum nu mai vreau. M-am prins ca toti politicienii la fel de jegosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alan spune-i lu' Doub ca nu are de ce sa nu vorbeasca cu mine. Spune-i ceva frumos acolo. Iti dau o bere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu ma uit mai mult la sport.ro cand mai e wrestling sau vreun meci ori animal planet kiss tv mtv si Utv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Pai la U TV, Music Channel, Digi 24, Hit Music, Pro TV.

| AdrianaBacescu a răspuns:

La politica, emisiuni despre vedete si muzica.

| HermesArtwork a răspuns:

Nu ma prea uit la televizor, mai ales pe canalele romanesti (PRO TV, Antena1, etc). Majoritatea canalelor romanesti sunt pline de emisiuni tampite.Eu de obicei ma uit doar la filme pe canale ca HBO, Comedy Central, si asa mai departe.

| nibiru5 a răspuns:

Eu in general la filme, si muzica

| Androniu_Olivia-Ingrid_1990 a răspuns:

La HBO Comedy, HBO HD(la acesta trebuie sa ai cablu HD, la fel si la primul), History Channel, ZU TV...