| zBlazeey a întrebat:

M-am apucat recent de gaming pe Nintendo Switch si ma gandeam sa imi iau si un laptop, tot de gaming.Am un buget relativ mic (pana in 3.000 ron) si as vrea sa imi recomandati ceva bun.Am cumparat un cont de steam cu CS:GO,Roket League,Scrap Mechanic,Overwatch,Slime Rancher,The Sims 4, We happy few,My summer car,Hello Neighbor,Hello Neighbor Hide & Seek,Raft,Punch Club,Kingdom:New Lands,Little Nightmares,Rust,Call of Duty, Dead by Daylight si Friday the 13th(Am dat destule de mult pe el si nu vreau sa il irosesc). Vreau un pc sa le duca (nu neaparat pe toate)60+ fps. Sper sa ma puteti ajuta1

3 răspunsuri:
| ShAwDoRneYTheReal a răspuns:

Salut! Mai recomandat pentru gaming calculatoarele.Deoarece la ele iti poti schimba placa video daca nu este integrata si cam toate componentele.In schimb la laptop daca vrei pentru gaming te costa destul de mult si daca nu iti merge un joc si nici cu memorie in plus nu merge aia e nu o sa te joci joc-ul respectiv.Si pentru calculator iti poti face tu singur unul pe https://www.pcgarage.ro/

| zBlazeey explică (pentru ShAwDoRneYTheReal):

Eu nu prea ma pricep si cautam un laptop deoarece eu calatoresc destule de mult (in prezent stau in Italia dar in 2 saptamani ajung acasa)si mi-ar trbuii un laptop ca sa il pot cara dupa mine.

| ShAwDoRneYTheReal a răspuns (pentru zBlazeey):

Ok.Uite aici un laptop destul de bun dupa parerea mea
https://www.pcgarage.ro/......-os-black/