| gabi10ionut a întrebat:

Salut,ma intereseaza sa cumpar o arma airsoft pe green gas.Imi puteti spue care este diferenta dintre semi-automat si full-automat?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Semiautomat apesi pe tragaci pentru fiecare lovitura.
Automat ai apasat o data si merg mai multe cartuse depinzand de cat tii mana. In armata se zice in gand 101-102 pentru a trage maxim 3-5 cartuse

| gabi10ionut explică (pentru Salontanul):

Multumesc mult! Va pricepeti? Am ceva variante si ma intreb daca ma puteti ajuta la alegerea uneia.

| Salontanul a răspuns (pentru gabi10ionut):

La airsoft nu. Ma pricep la cele de razboi. Am fost ofiter in armata.

| gabi10ionut explică (pentru Salontanul):

Ok multumesc, respect!

| Salontanul a răspuns (pentru gabi10ionut):

Multumesc si eu.