| tarceabia a întrebat:

Salut membri TPU! Imi poate spune cineva de unde din cluj pot cumpara recipientele din care beau iepurii apa. Multumesc mult.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Este un pic mai jos de regionala cfr cum mergi spre piata marasti un pet shop, incearca acolo.

| viotedy a răspuns:

Gasesti la orice farmacie veterinara-daca exista asa ceva.eu am avut sute de iepuri dar nu le-am dat niciodata apa.si nu imi mureau, cum auzeam pe la altii.in schimb le dadeam ceva umed zilnic, morcov, varza, coji de cartofi, mere...

| tarceabia explică (pentru viotedy):

Depinde mai demult nici eu nu le-am dat apa si nu au patit nimic. acum le dau si dupa ce ii obisnuiesti cu apa pot muri fara ea