| Tudortttt a întrebat:

Mi-am vaccinat câinele acum o săptămână și are o galma în locul unde a fost vaccinat, din câte am înțeles este normal sa apară dar totuși după atâtea zile trebuia sa dispară, ce îmi recomandați sa fac, sa îl mai las asa sau sa ma duc iară la veterinar?

Răspuns Câştigător
| Pati2500c a răspuns:

Cand am fost la veterinar cu cainele meu pentru o injectie tot asa a facut in acel loc. I am spus veterinarei si a spus ca o sa treaca in cateva zile. Intr o saptamana si ceva a inceput sa treaca. Nu te panica, nu are nimic. O sa i treaca happy