| anonim_4396 a întrebat:

Motanul meu a disparut de 2 saptamani de acasa sad Oare mai sunt sanse sa se intoarca? sad

Răspuns Câştigător
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Mai sunt.catelul meu cand a disparut, l'am cautat peste tot si nu l'am gasit, dar in 3 saptamana. s-a intors.
dai la telecablu sau pune afise cu poza motanului.
poate ti'l cunoaste cineva si ti'l aduce acasa, sau vine dupa tine ca sa'l iei
succesc :*

6 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Motanul meu s-a intors dupa 10 zile. Fii si tu mai atent pe afara ca poate a venit prin preajma dar nu indrazneste sa vina. Motanul meu statea in usa de la subsol, asa l-am vazut si l-am recuperat. Nu a venit el singur la usa sau geam.
Bafta!

| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai am si eu o intrebare de abia acum tiai dat seama ca a disparut? Pune si tu afise si intreaba vecinii daca lau vazut pe undeva.

| AlexandruZoicas a răspuns:

E trist e trist rau sa iti pierzi motanul crying si eu am avut 2 pisici si am plans mult 2 saptamani sanse 30% nu o sa se mai intoarca scuze sfat ai grija de el mai mult dai mancare mangaiel si joacate cu el si nu il lasa sa easa afara din casa sa nu il pierzi funda plz :X

| anonim_1007 a răspuns:

Sa nu se mai intoarca doamne

| irinaa_3743 a răspuns:

Nu cred da ca vei pune afise poate dar poate se va intoarce insotit\a de un om

| SweetGirl_8615 a răspuns:

Imi pare ffffffffff rau pentru tine dar nu se mai poate intoace niciodata...sad