| GiLbErT21 a întrebat:

Nu de mult, am gasit un pisoi pe trepte, in fata usii. E tare dragut, familia mea chiar a acceptat sa-l tinem in casa, pana cand am gasit o surpriza in ghiveciul cu flori.Mama nu-mi mai da voie sa-l tin in casa, din aceasta cauza. I-am spus ca-i cumpar litiera, dar nici asa nu vrea, pentru ca o sa miroase prin casa din cauza acelei litiere.
Ce as putea sa fac cu litiera sa nu miroase, cum il pot invata sa faca la litiera?

Răspuns Câştigător
| oanamaria92 a răspuns:

Sunt de cumparat saci de nisip special si nu miroase. evident trebuie schimbat la un anumit interval de timp.si sa nu tii litiera pe langa calorifer!