| SerShadow a întrebat:

Salut oameni buni,

Caut sa cumpar un cub Rubik sau Dayan 3x3x3 s/h (stare acceptabila) sau nou, in Constanta sau in localitatile vecine, in timp scurt ( maxim doua zile, din acest motiv nu il pot comanda online ).

Va multumesc

2 răspunsuri:
| UnOmPrietenos a răspuns:

Totusi comanda online pe genios cu fan courier, vine in 2 zile...altfel nu stiu ce sa iti zic... Bafta!

| SerShadow explică (pentru UnOmPrietenos):

Am citit pe site ca trimit doar prin posta in perioada asta. Proceseaza comanda saptamana viitoare, pana primesc instiintarea de la posta... Multumesc pentru raspuns