| yoval4 a întrebat:

Pentru cei care au un cub rubik DaYan ZhanChi, care este mai fain alb sau negru ca vreau sa imi cumpar unul din ele. Si pe care se vede mai bine si se face mai repede.

Răspuns Câştigător
| V1sL0w a răspuns:

Negru

3 răspunsuri:
| NooneLikesMe a răspuns:

Eu am alb, si merge perfect, crede-ma este ca un jeleu:asa de bine merge

| yoval4 explică (pentru NooneLikesMe):

Am cumparat unul negru. Cu ce spray siliconat il lubrifiezi?

| NooneLikesMe a răspuns (pentru yoval4):

Nu cred ca ar trebiu lubrifiat, doar il strici. O sa mearga mai bine vreo 24 de ore dar apoi tot mai raucrying