| Leonard97 a întrebat:

Papagalul meu si-a pierdut echilibrul si nu inchide de tot ciocul si da din limba. Nu stiti ce are? Funda urgent!

Răspuns Câştigător
| pissycutza99g a răspuns:

Daca nu este de la caldura inseamna ca este probabil bolna, trimite-i pe parintii tai sa-i ia vreun medicament, sau du-l la veterinat!thinkingsad

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil o afecțiune neurologică, trebuie să-l vadă un medic veterinar.
Pa, pa.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Nu stiu sa iti spun

| LittleEvil666 a răspuns:

Al meu facea asa de la caldura de obicei si aveam un fas-fas dala de spalat geamuri cu apa si ai dadeam pe ea sa o mai racoresc plus ca ai puneam o cadita cu apa in colivie sa faca baie singur.
Totusi iti recomand sa consulti un veterinar asta daca chiar ti la el.