| anonim_4396 a întrebat:

Pisica mea a fatat 3 pui acum 1 saptamana si nu stiu ce o sa fac cu ei, vecinii nu vor pisoi. Sunt din Buzau, ce pot sa fac cu ei, nu vreau sa-i arunc in strada.

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Pune anunturi in cabinetele veterinare, majoritatea veterenarilor au un loc special pentru asa ceva; mai poti face asta si-n Kaufland, la intrare.

| viotedy a răspuns:

Pune anunturi la farm.veterinare sau intreaba prin piete pe la tarani ca ei au soareci pe la tara si uneori cauta pisici.

| NeymarJr11 a răspuns:

1. Dai la parinti/bunici/prieteni/rude/ copii care vor sa creasca pui de pisici / dai la 1 orfelinat nu stiu.

2. Nu ai arunca e pacat si de ei big grin

| anyy2012 a răspuns:

Fa-le poze si posteaza-i pe un site de adoptii de animale in Buzau. Gen adoptii animale Buzau. Lasi un numar de telefon iar cine e interesat te contacteaza. Si eu am procedat la fel caci aveam pisici multe si nu le puteam pastra pe toate. Un sfat:ai grija ca pozele sa fie cat mai reusite si pisoii sa iasa cat mai dulce. Multa bafta!

| kittytpu25 a răspuns:

Pune-le anunț pe Olx sau Tocmai.ro. Așa eu am vândut 5 pisoi