| NDave a întrebat:

Buna!
Pisica mea a fătat un pisoi alb [in totalitate]. Este adevărat ca nu aude sau nu vede dacă este tot alb? [am auzit asta de la cineva si vreau să știu dacă e adevărat]

8 răspunsuri:
| BuciSh0t a răspuns:

Aaa si daca se naste omu negru inseamna ca are p*** mare a?laughing..nu mai crede toate prostiile astea...si + ca la raspunsul lui Gabriela vorbeste de pisicile albe cu ochi albastrii. ..nu pisicile albe in general big grin

| NDave explică (pentru BuciSh0t):

rolling on the floor)))))))))))))).

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu are nici o legatura culoarea cu faptul ca orice animal nou nascut, chiar si omul, in primele zile vad foarte slab.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai categorie pentru asemenea intrebare.

| SmileyyXD a răspuns:

Daca nu esti sigura, asteapta cateva saptamani si dupa strig-o.Stii tu "pis, pis, pis" happy Dupa incearca sa te joci cu ea sa vezi daca se uita dupa mana ta, etc. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| NDave explică (pentru SmileyyXD):

O. o obisnuință să vorbești la feminin? * poza + nume*

| SmileyyXD a răspuns (pentru NDave):

LOL rolling on the floor Scuze m-am obisnuit sa raspund la intrebarile fetelor rolling on the floor) Ce raspuuns aiurea am daat rolling on the floor De fapt ce aiurea m-am exprimat.Again : scuze nu m-am uitat la nume whistling laughing