| swty89 a întrebat:

pisica mea s-a pierdut e la vreo 4 km de casa oare mai stie pe unde sa vina pisica e gravida, si in cat timp vine deja e 2 săptămîni de cand nu a venit. FUNDA!

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Cunoscand la ce se poate astepta de la parintii tai, cred ca a ales siguranta pisoilor si nu confortul.

| LTAA a răspuns:

Daca ai pierdut-o, de unde stii ca este la 4 kilometrii de casa?

| Kampion a răspuns:

Pune afise cu pisica si cine o gaseste suna la numarul de telefon! Daca o ia si o tine pentru totdeauna singura solutie e sa iei alta pisica. Stiu ca e trist

| Trandafirii a răspuns:

Buna, imi pare rau, dar ai putea sa o iei de acolo cu masina sau in mana, cred ca mai stie sa mai vina daca stie bine locurile acelea, daca tii la ea ia o pana nu e prea tarziu, daca are 2 sapt atunci sinur nu are foame cum e proverbul,, nevoia te invata,, bafta! Si nu e nevoie de funda