| HeLps a întrebat:

Salut, pisica respira cu gura deschisa dupa ce ma joc foarte mult cu ea, am un laser si ea fuge dupa el, este normal sa respire in acest fel dupa ce depune mult efort?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde cât de mult se obosește pisica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La câini e normal, la pisici nu prea am auzit chestii de genu, poate o fi mai speciala

| eckblume a răspuns:

Ii e cald, alearga, eu zic ca oboseste si ea. Daca totusi pare sa nu se simta bine, mergi la un medic veterinar.

Răspuns utilizator avertizat
| SkullKiller13 a răspuns:

Da.E foarte normal. Orice animal, dupa ce depune efort e normal sa respire cu gura deschisa.