| AtateaConditii a întrebat:

Mi-am luat o perusica si respira cu gura deschisa, nu a facut niciun efort au trecut 2 ore si tot face pe obosita. Masculul meu p e care il am tot o bate, precizez ca masculul a avut 2 femele pana acum si asta este a treia. Se vor intelege, dar pui or sa faca?

2 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Respiratia cu ciocul deschis este semn de stres. La mine este fix invers femela il bate pe mascul dar i-am despartit. Mai lasa-i o zi, doua, trei si daca tot asa e separai. Bafta!

| AtateaConditii explică (pentru T7uk):

Imi este frica sa nu moara, a zis vanzatoarea ca poate face infarct de la stres.