| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni. As vrea sa cumpar un pui de rotweiler cu toate vaccinurile facute si carnet. Pretul sa fie maxim 250-300 lei. Intrebarea este doar pentru cei din Bucuresti.Are careva de vanzare? Dau funda celui care imi raspunde.

2 răspunsuri:
| expertulginecolog a răspuns:

Scuza-ma ca te descurajez dar un rotwelier nu vei gase decat de la 600euro in sus mai ales cu pedygree

| PTMLucian a răspuns (pentru expertulginecolog):

Nu vreau neaparat cu pedigree, doar sa aiba primul si al doilea vaccin atat