| Musat_Iulian_1994 a întrebat:

Salut prieteni,as vrea sa imi cumpar un pui de labrador sau o rasa asemanatoare si nu stiu absolut nimic in ce consta intretinerea, cam cati bani ar costa atat puiul cat si intretinerea lui..Astept si propuneri de alte rase mai putin pretentioase si mai accesibile. Multumesc!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Un labrador cu pedigree te costa cam 200e, daca vrei unul de pe net cu riscul sa fie bolnav si metis atunci gasesti de la 300lei in sus.
Intretinerea pe luna te costa in jur de 400lei,mai mult cand este mic,ca are nevoie de deparazitari,vaccinuri, accesorii, jucarii, culcus/cotet, vitamine s.a.

| DodyDody a răspuns:

Si eu imi doresc un labrador m-am intresat si am aflat ca este foarte prietenos ca ii plac copii, se potriveste familistilor este mancacios cat ii dai mananca si ca trebuie sa faca zilnic miscare cat de mult posibil deoarece labradorii se imbolnavesc daca nu fac miscare multa sper ca te-am ajutat big grin

| adelinamariad a răspuns (pentru DodyDody):

Daca iti doresti un labrador am un pui de 4 luni-250 lei, vreau sa-l dau pentru ca nu am timp sa stau cu el, deci cu cat mai repede cu atat mai bine.

| adelinamariad a răspuns:

Am pui de labrador, 4 luni-250 lei daca te intereseaza.