| bEbbE_7961 a întrebat:

Saluthappy (scuzati categoria dar aceasta este cea mai vizionata) Unde as putea gasi brichete times-pioner in botosani sau suceavabig grin raspunsul cel mai bun primeste funda bineintelestongue

2 răspunsuri:
| xxxxxxxx a răspuns:

Eu tot nu inteleg de ce ai venit la categoria asta ca dragoste&sex e cea mai vizualizata

| bEbbE_7961 explică:

Da scuze am vrut sa o postez la dragoste si sex dar am apasat gresit acum am vazutbig grin mersi pentru atentionarewinking