| Alinaa_8950 a întrebat:

Dupa ce ma plictisesc de piercingul din buza, oare va ramane un semn atat de inestetic? Primul care da raspunsul are fundita. || Scuzati categoria, dar e cea mai vizionata straight face

Răspuns Câştigător
| Kitty_7799 a răspuns:

Rămâne,dar trece cu timpul. se vede puțin vânăthappy

4 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

Păăăăăăi decât să îţi faci un piercing la care să rămână semn, mai bine îţi iei unul fals. Eu am avut şi arată fix ca unul adevărat iar după ce te plictiseşti de el nu lasă niciun semn.
Sper că te'am ajutatwinking

| Inimioara_8864 a răspuns:

Va ramane un semn mik dar nu se va observa aproape deloctongue funda?:X

| TicTac_1886 a răspuns:

Buna.si eu am avut si nu mi-a ramas semn, acum cred ca nici tie nu iti va ramane semn.pup

| B_8822 a răspuns:

Dupa ce til dai jos o sati ramana gaurica cateva saptamani iar apoi o sati treaca si nu o sati ramana niciun semn