| SSSkkkk a întrebat:

Am auzit ca daca dau apa la porcusorii de guineea, vor muri. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| 404namenotfound a răspuns:

Alegerea cea mai buna va fi o adapatoare care se poate instala la marginea custii, pentru ca nu le este de ajuns apa pe care o contin verdeturile, legumele si fructele.

5 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Daca le dai verdeata si apa vor muri. ( Asta in aceeasi zi )
Daca le dai uscaciuni si apa nu vor muri. ( Idem )

| SonataArctica a răspuns:

De fapt,este valabil doar pentru hamsteri.big grinStai linistit, nu va pati nimic, doar cumpara-i un recipient special e apa... Porcusorul meu de guineea a murit de sete...Nu vreau sa vorbesc despre asta, dar te rog, sa-i dai apa.Macar ca o precatie,pentru ca daca nu va bea apa, nu va bea, dar sigur nu va muricrying

| Ļαяяιιιssα a răspuns:

Daa este adevarat. Si eu am avutwinking

| Ļαяяιιιssα a răspuns:

Deci funda.

| brotherhood a răspuns:

Pff. Nu trebuia sa ii dai apa. In unele cazuri pot muri. Deci mai mult ca sigur vei avea problema cu el asa cred.