| ady123 a întrebat:

Am calcat ieri prin casa pe un paianjen cu cruce si ii s-a strivit matele pe piciorul meu, am auzit ca sunt veniosi paianjeni cu cruce ce credeti are un lichid sau ceva asemanator cu veninul?
Mie fricaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Ma Adi, fratioru' meu, stai linistit ca n-ai nici pa dracu. Daca te musca atunci se putea sa-ti iasa o bubita complet inofensiva. Nu sunt la oras paienjeni otravitori (mai ales daca nu te musca happy )

2 răspunsuri:
| LostHappiness a răspuns:

Atâta timp cât nu ţi-a ajuns acea substanţă în sânge, nu cred că are de ce să îţi fie frică. happy

| Karakter1 a răspuns:

Sunt doar niste zvonuri.Am strivit paianjeni diferiti si ii inregula.Vezi ca daca te mushca paianjele posibil sa se inroseasca acel loc, in rest ii OK.)))