| JockerStoica a întrebat:

Am citit multe despre Bull Terrier Si as vrea sa imi iau unul. Dar nu credeam ca talia lor e asa mare si cresc asa mari.
Am observat ca Bull Terrierul Standard are o inaltime de 51-61cm.
Iar Bull Terrierul Pitic intre 23 si 33 cm.
Intrebarea mea este: Care este BullTerrierul Original? Bull Terrierul Standard sau BullTerrierul Pitic?
FUNDA PE LOC URGENT!

1 răspuns:
| PouBlueGirl12 a răspuns:

Eu am cautat pe multe site-uri si nu am gasit raspunsul la intrebarea ta, dar din momemt ce se numeste Bull Terrier Standart, cred ca el e originalul! Scuze, mai mult nu pot face!