| cristi1000 a întrebat:

Am o catea care are varsta de 8 luni si are sangerari nazale.Sangele curge putin,aproape de fiecare data, si nu are deloc pofta de mancare.Nu a mai mancat nimic de 3 zile si a slabit.Bea doar apa...
Ce i-as putea face?
Fara vizite la veterinar ca din cauza lor mi-a murit un caine :-W

2 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Poate ca oamenii aceia au gresit sau a fost doar o intamplare... Daca nu vrei sa te duci la veterinarul acela mergi altundeva, e bine pentru catea sad

| Andydaniel96 a răspuns:

Nimic...
chiar daca tie frica zbori la veterinar sad
o ti asa si iti moare langa tine sad