| Girnet_Valik_1994 a întrebat:

am o catea husky acum 3 saptamani aproape 4 am dat-o la monta, era in calduri are de acum 4 saptamini si nu imi pot da seama daca e gestanta sau nu. Cum pot sa observ, mananca, se joaca, ii plac plimbarile, s-a ingrasat, i s-au umflat mameleoanele dar nu tare cum pot sa stiu daca e insarcinata? Tin sa va zic ca sunt din sat si nu avem veterinar, mersi anticipat

1 răspuns:
| DianaDMDixie a răspuns:

Acestea sunt semne clare ca este gestanta, pentru siguranta, insa, incearca aici: http://www.animalutul.ro/......tanta/709/