| 6Anonim9 a întrebat:

Am o iepurita berbec german si i-a murit perechea inainte sa apuc sa-i bag la imperecheat. Momentan nu am de unde sa fac rost de un alt iepuroi berbec. Sa bag iepurita la imperecheat cu un iepuroi urias belgian al vecinului? Cum o sa arate iepurasii? happy Funda!

1 răspuns:
| Jager a răspuns:

Se corcesc. unii vor arata ca mama. unii ca tatal. Depinde.
Daca ii cresti doar pentru ca sa-i tai, nu-i problema. Dar daca ii cresti pentru ornament, adica doar sa i privesti cum mananca lucerna etc, nu prea merita sa i corcesti. Poate gasesti la cineva un iepuroi.