| RALUCAUCA5 a întrebat:

Am o intrebare ciudata! Am inceput sa imi dresez catelul, bun! Dar as vrea sa il invat sa danseze,, dog dancing`` darnu stiu cum sa fac.
Putin ajutor!
Va rog!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie la Dresaj Canin, domnului Matei Horia...iti va trimite pe mail multe informatii despre dresaj.

| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Chestia asta e chiar foarte amuzanta rolling on the floor)))))))))).
Pai... Nu prea ma pricep la asta, dar cred ca sunt site-uri anume pentru asa ceva. Stiu ca e nevoie de mai mult antrenament ca sa poata face asta.
Succes cu dresatul :*