| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata...
Crede cineva in kinesisuri ( ex. Pyrokinesis )?
Daca da, as vrea sa invat de la acel cineva.

Răspuns Câştigător
| WhiteWolf7 a răspuns:

Ca sa poti face ceea ce vrei tu iti trebuie mai intai indelungi luni, poate chiar ani de meditatie.In primul rand ai nevoie sa-ti indepartezi limitele impuse de natura si de societate. In al doilea rand fortele cu care vrei tu sa te joci sunt foarte puternice si ai nevoie de o gandire puternica, dupa ce iti dezvolti acea gandire si constati niste lucruri, raspunsurile vor veni poate de la sine. Scuze daca nu sunt clar in ce spun dar nu am mai dormit de 3 nopti.

| Valentin3333 a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Salut WhiteWolf7! Ai cumva skype? Daca nu imi poti da id de mess ( daca ai xD )
? Am nevoie de cineva care sa ma invete si cred ca tu ai fi perfect!

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru Valentin3333):

N-am omule, imi cer scuze.De fapt mess am, dar nu l-am mai folosit demult, cu prietenii vorbesc la telefon sau la iesiri. Nu, nu sunt perfect, nu sunt capabil de acelel lucruri inca...dar incerc. Oricum, gasesti pe internet tot felul de chestii.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Asa ceva intalnesti numai in filme SF si in jocuri! laughing)

| Filip12345 a răspuns:

Daca imi spui si mie ce e asta poate te ajut!