| JosephineEsmeeZoe4 a întrebat:

Am o intrebare si sper sa ma ajutati voi. Deci, am o catelusa de 4 luni de rasa ciobanesc caucazian,cum as putea sa o dresez sau sa o invat sa nu fie rea si agresiva si violenta si sa fie mai blanda, adica stiu ca ei sunt caini de paza dar as vrea sa nu fie foarte violenta si agresiva si mai mult blanda? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Iti recomand acest site :
http://www.cainiutilitari.ro/
Aici vei gasi articole foarte utile pentru dresarea cainilor, dar si tutoriale video ( in partea dreapta a paginii).
Site-ul apartine unuia dintre cei mai buni dresori din tara.