| Monroe2017 a întrebat:

Am o mare nelamurire.Am un caine in varsta de 5 ani, o corcitura frumoasa intre un golden si nu stiu ce altceva.Faza e ca de cateva luni a inceput sa urineze tot mai des in pat (doarme in casa). Ultima data s-a urinat in patul parinitilor mei. Stie cineva mai exact care este motivul pentru care face asta? la varsta asta nu e normal sa se comporte asa..de plimbat il plimb, are curte unde sa si faca nevoile.e iubit..nu inteleg.

3 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Si eu am avut un golden retriver si mi s-a pisat in gura pana am pus joarda pe el

| cezar003 a răspuns:

Pai fara suparare dar daca nu stiti sa cresteti animale, va vor creste ei pe voi

| AnOnImA4109 a răspuns:

Poate e bolnav, normal la vârsta asta nu ar trebui să facă în casă, știu pentru că și eu am un câine ciobănesc german de un an dar nu vrea să facă în casă, tot timpul iese afară și niciodată nu și-a făcut nevoile înăuntru, dacă continua tot așa și nu poți să-l faci să iasă afară pentru a-și nevoile atunci poate ar trebui să-l duci la un veterinar.