| exTreaMVipEr a întrebat:

Am o pisica care a nascut si eu m-am dus sa ii vad puii si am i-am mangaiat putin iar pisica m-a lasat sa pun mana pe ei se poate intampla ceva?

Pisica mea ma iubeste in felul in care o grijesc si ma joc cu ea credeti ca ii poate abandona sau sa ii omoare?

Răspuns Câştigător
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Motanii de obicei omoara puii. Oricum nu e stres... se inmultzrec pisicile precum sobolanii!

3 răspunsuri:
| Copiliţă a răspuns:

Nu cred, odata ce ea ti-a dat voie.
Am avut o pisica care a fatat 3 pui, toti in diverse locuri, mi-a dat voie sa-i iau, altfel nu-i mai fata lanag mine -_-'. Si a avut grija de ei, nu au patit nimic.
Cred ca iti faci griji degeaba.

| LoVeLe a răspuns:

Nu cred. thinking

| ItsAnne a răspuns:

Și pisica mea a fătat de mai multe ori, am pus mâna pe pui și nu s-a întâmplat nimic. e un motiv stupid, nu trebuie să crezi în el.
Have a nice day!