| alexeialexe01 a întrebat:

Pisica mea a nascut acum 8 saptamani, am dat ieri toti puii. Mi se pare ca pisica inca mai are ceva lapte, se intampla ceva? Ce ar trebui sa fac? Este valabil doar la una din cele 6, fiind iesita in evidenta, deci evident mai are lapte.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sa stii ca e ilegal ce ai facut, sa nu mai spun ca e extrem de iresponsabil.Trebuia sa astepti mai mult de 3 luni, deci nu e de mirare ca pisica inca da lapte.Cui sa-i mai dea? Ai privat puii de mama lor si de o dezvoltare/crestere corecta.

| sammie a răspuns:

Chiar asa de mult ai vrut sa scapi de ei? Ilegala treaba ce ai facut. Mama lor nu ii intarcase.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Nu a fost deloc ok cum ai procedat, puteai sa mai aștepți pana sa despărți puii de mama.
Logic ca încă mai are lapte și nu are cui sa il dea pentru ca i ai dat puii.
Pisica își înțarcă singura puii, dacă nu făcuse asta înseamnă că nu era gata procesul.( deci în concluzie, le ai făcut rău atât puilor cât și mamei).

| KINGF90 a răspuns:

După părerea mea nu este nicio problema, dacă ai măcar un pui de la ia mai mare poate sa îl bea, eu nu cred ca pătește ceva ca a mea avea lapte mai demult și toți muriseră deci