| Mosto_Patrick_1998 a întrebat:

am o problema! Cand vdau like la clipurile unui youtuber si dupa ce ies din clip si intru iar imi arata ca nu am dat like.Am iesit, am intrat iar si am dat like de 10 ori si tot nu merge va rog ajutati-ma! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sebitheking a răspuns:

Este un bug

4 răspunsuri:
| Alex2904 a răspuns:

Pentru ca si YouTube-ul isi da seama ca youtuberii la care te uiti sunt jalnici. Probabil te uiti la videoclipuri cu minecraft, adica ceea ce se posteaza pe Youtube zilnic de ani de zile, nici Youtube-ul nu mai suporta. Da dislike si o sa vezi ca merge.

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru Alex2904):

Nici dislike nu merge.Am vrut sa dau like la clipurile lui PewDiePie si nu merge

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru Sebitheking):

O să se rezolve?

| Sebitheking a răspuns (pentru Mosto_Patrick_1998):

Posibil.

Funda?