| KaterinaPetrova a întrebat:

am o veverita degu si nu prea e obisnuita cu mine. as vrea sa o scot din cusca sa o las prin casa dar mi-e frica sa nu o pierd.ea ar vrea sa iasa din cusca. mi-a dat-o cineva si nici nu stiu ce varsta are

2 răspunsuri:
| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Incearca sa ii dai drumu intr-o camera inchisa mai spatioasa sa ai grija sa nu fie ceva in care se poate rani si incearca sa o mangai si sa o ademenesti cu mancare. Si poti sa repeti de cateva ori asta pana se obisnuieste. happy

| BarOsanu99 a răspuns:

Dai drumul intr-un loc mic si vezi ce reactii are.happy
Bft!