| Etc_Niky_1998 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru..Astazi am gasit pe strada o pisicuta, mai bine zis un pui. Mi-a fost mila de ea si am luat-o insa am un caine care nu prea suporta pisicile si nu am cum sa-i tin pe amandoi. Daca stie cineva un centru de animale in Bucuresti unde as putea sa o duc sau daca o doreste cineva sa-mi lase un mesaj.Este micuta cu ochi albastri inchis si alba peste tot.Astepthappy

2 răspunsuri:
| Miire a răspuns:

Pune anunt pe www.tocmai.ro,selecteaza orasul si categoria.

| IRedQuee a răspuns:

Ai putea da un anunt in ziar in care sa spui ca, donezi o pisica unui iubitor de animale.*o* Garantez ca in maxim o saptamana cineva o sa ia pisica. Funda?batting eyelashes