| IoanaTeodora04 a întrebat:

Salut! Mă adresez celor care sunt "experți"la pisici. Acum câteva zile am adoptat o pisicuță, țin să menționez că am un câine care nu suportă pisicile dar era legat. Astăzi a rupt lanțul și a sărit pe pisica sa o omoare, a luat-o in gură dar nu are nicio rană, de atunci nu se mai mișcă, are ochii deschiși, știe cineva dacă o să-și revină?
Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off, fi atenta nu e de joaca cu cîinii agresivi, saraca pisica a traumatizat o, tu unde erai cand sa repezit cîinele la ea, pisica nu avea ce sa caute linga cîine, ai curte? Daca zici ca cîinele era legat sigur era in cușcă, acum singura solutie este sa duci maine dimineata pisica la veterinar si sa o consulte, este speriată i-a o in brate si incearca sa o linistesti sa o mîngîi, cîte luni are pisicuța? Este de rasă?

| IoanaTeodora04 explică (pentru anonim_4396):

Îți mulțumesc pentru răspuns, dar din păcate pisicuța a murit, am făcut posibilul sa o salvez singură, nu am veterinar in apropriere.
Nu era de rasă, si avea in jur de 6 luni, am găsit-o pe stradă.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru funda, i mi pare rau de pisicuță.

| Ninii293948 a răspuns:

E speriata, joaca te cu ea, tine o in brațe și mângâie o și o sa și revină.