| Shaggy152 a întrebat:

am un amstaff(femela) in varsta de 11 luni, am luat-o de la un baiat in urma cu 3 saptamani si nu latra/musca, l-am luat mai mult pentru paza si protectie
Intrebarea mea este, cum il pot face mai agresiv. Multumesc anticipat

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Rasele agresive ab initio trebuie sa poarte botnita! Daca il antrenezi si se intampla vreo nenororcire, risti nu doar amenda colosala, ci si confiscarea lui iar tu la "garsoniera" cu lumina filtrata!