| capulmafiei a întrebat:

Am un caine rasa rottweiler (femela) este gestanta inainte sa fete trebuie sa ii fac ceva vaccinuri sau dupa? Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Mergi cu ea la un veterinar.A mea a murit de piometru(au murit puiutii in ea si a facut o infectie foarte grava, din cauza unui vaccin prost administrat).Era tot rottwailersad

4 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

Multumesc frumos, o sa ma gandesc ca fundita este pentru cassysadmulta sanatate si sper sa aiba niste puiuti sanatosi si frumosi.

| HappyDogsRo a răspuns:

Cel mai bine e sa intrebi un veterinar.
Poti intreba online aici:
http://www.happydogs.ro/sfaturi-canine/intreaba-veterinarul.html

| capulmafiei explică:

Cu multa placere si iti multumesc pentru raspuns dar si pentru urare!

| capulmafiei explică:

Multumesc frumos!