| StelyCrazy a întrebat:

Am un catel husky de 6 luni aproape dar este prea prietenos, adica daca vine cineva in curte cainele sare pe el in loc sa bata.Cum fac cainele sa bata (nu pot la scoala de dresaj)si sa fie putin mai rau

2 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Ai rabdare cainele inca e pui si oricum rasa care o ai tu nu sunt nici caini de paza nici caini de lupta doar caini de companie, daca vroiai un caine de paza trebuia sa iti iei alta rasa.

| StelyCrazy explică (pentru DrGoogle):

Stiu ca nu sunt caini de paza sau de lupta nu vreau caini de astia dar totusi nu vreau sa fie asa prietenos